Aktuality / Akce

Počet volných míst se mění. Pokud máte zájem o termín, který zde není uvedený, zkuste objednat.

Hipocentrum Koryčany, v.o.s.

HIPO Koryčany, z.s.

Novinky z Hipa  LEDEN 2024

HIPOCENTRUM Koryčany, jezdecký areál s 30 letou tradicí 

Proč přijet k nám?

  • 40 koní pro výcvik začátečníků, rekreační ježdění, sport i hiporehabilitaci
  • více než 30 let zkušeností v oboru
  • celoroční provoz 7 dní v týdnu
  • 120 ubytovacích míst a vlastní kuchyně
  • široké možnosti vyžití v Hipocentru i okolí v létě i v zimě

Organizátorem škol v přírodě a všech dalších akcí pro školy a kolektivy je HIPOCENTRUM KORYČANY, v.o.s.

Hipocentrum Koryčany

Školní výlety miloval zajisté každý z nás. U škol v přírodě se názory různí – přeci jen jsme se tady museli učit a krása okolní přírody nás jednoduše rozptylovala. Jelikož se však vždy jednalo o nezapomenutelné akce, jejichž součástí byl zábavný program a spousta skvělých zážitků, i po letech si na tyto výlety mnoho z nás s nostalgií a slzou v oku vzpomene. Možná, že jste i vy byli na škole v přírodě nebo výletě, jehož program jsme sestavovali právě my. Této činnosti se totiž věnujeme již od roku 1991!

Jaké školní výlety pro vás organizujeme?

Nabízíme pestrou nabídku školních výletů, na kterých o zábavu rozhodně nouze nebude. Pravidelně pro vás pořádáme školní výlety zaměřené na kovbojské dovednosti s možnostmi prohlídek stájí, ukázkou výcviku koně, ale i zajímavou besedou. Dále pak pořádáme nejrůznější druhy přírodovědeckých, ekologickýchhistorických exkurzí, na kterých se dozvíte mnoho zajímavých informací. Rádi vám sestavíme program ušitý na míru, případně přizpůsobíme stávající program vašim požadavkům a možnostem.

Školy v přírodě i adaptační kurzy

Výlety, školy v přírodě i adaptační kurzy pořádáme celoročně. Největší nápor registrujeme v období od dubna do května. Ideální dobou pro adaptační kurzy jsou pak měsíce září a říjen. Dle počtu účastníků kurzu nebo výletu se následně odvíjí slevy pro pedagogy. Na školy v přírodě i výlety realizované v měsících listopad až březen poskytujeme zajímavou slevu ve výši 5%.

Objednávejte školní výlety a školy v přírodě včas!

Jelikož zájem o výlety a exkurze pořádané Hipocentrem Koryčany je značný, doporučujeme vám objednat konkrétní termín co nejdříve. Na školách v přírodě se snažíme, aby areál patřil vždy, pokud možno, jen jedné škole. Poptávka po termínech pak převyšuje nabídku a my musíme některé školy s lítostí odmítat nebo přesouvat na další rok.