Vážení rodiče,

otevíráme 30. sezónu našich letních táborů. Počty míst jsme stanovili tak, aby to v pohodě zvládli naši koníci a děti si užily ježdění na koni na maximum.
Chcete-li si vybrat termín, s přihláškou na tábor nebo jezdecký kurz neváhejte. Platbu můžete provést ve dvou splátkách. Zálohu do 30 dní a doplatek pak do 15. 6. 2021.

O své peníze se nemusíte bát. V případě, že by tábory byly vládou zrušeny, všechny svěřené prostředky vám vrátíme.

Adaptační programy NOVĚ TAKÉ S KOMPLETNÍM PROGRAMEM EVVO

ADAPTAČNÍ – SEZNAMOVACÍ PROGRAMY a názvem INSPIRA(k)CE

Potřebujete stmelit kolektiv, máte spojené třídy, přišli noví žáci, přebíráte novou třídu a potřebujete se poznat? Pak právě pro vás jsou určeny (podzimní) adaptační programy.NOVĚ S PROGRAMEM EVVO 

ADAPTAČNÍ – SEZNAMOVACÍ PROGRAMY a názvem INSPIRA(k)CE

Potřebujete stmelit kolektiv, máte spojené třídy, přišli noví žáci, přebíráte novou třídu a potřebujete se poznat? Pak právě pro vás jsou určeny (podzimní) adaptační programy.NOVĚ S PROGRAMEM EVVO 

 Nabízíme vám týdenní (po dohodě i kratší nebo delší) pobyty s programem, při kterém se žáci nejen seznámí, ale i lépe poznají. Máme připraveny programy, které prohlubují vztahy.

Můžete využít naše zkušenosti, prostory v budově, ale i krytou jízdárnu a terasy, učebnu. Základ je v pobytu venku, ale máme i mokrou variantu.

NOVĚ NABÍZÍME KOMPLETNÍ PROJEKT S EKOLOGIKÝM PROGRAMEM "NA KLÍČ" , TZN. VY NAVRHUJETE, MY VYTVÁŘÍME A REALIZUJEME, NEBO MY NAVRHUJEME PODLE SLOŽENÍ TŘÍD A TAKÉ REALIZUJEME. 

Co získáte: každý jedinec si bude moci najít své místo v kolektivu, poznáte všechny žáky, získáte nevšední zážitky, stmelení skupiny. Zážitky z tohoto jednoho kurzu se několikanásobně odrazí v dalším soužití skupiny. 

Připravíme Vám program pro každý den – v rozsahu 1-2 vyučovacích hodin. Chceme na účasstníky působit komplexně, proto máme připraveny seznamovací hry,  hry motivační a další činnosti, které vyžadují součinnost týmů. Po více jak 30 letech pedagogických zkušeností dokážeme vytvořit program pro děti z 1. stupně, 2. stupně ZŠ i středoškoláky. Vždy na míru. Střídáme činnosti sportovní s činnostmi výtvarnými i poznávacími.

Program je zaměřen na adaptaci v kolektivu, ale i na ekologické otázky- EXPEDICE CHŘIBY-PROJEKT EVVO a využívána je rovněž naše ekologická základna. 

Komu je program určen: jako adaptační kurz pro první ročníky středních škol, nebo pro jakékoli nově vznikající školní kolektivy. Pro nově vzniklé 6. ročníky. Ale také třeba pro prvňáky ZŠ. Jako pobytovka pro kohokoliv.

Cena bez programu 

  • dvoudenní pobyty včetně plné penze a ubytování (1x plná penze, ubytování na pokojích vč. povlečení + 1 oběd navíc) 1050,-
  • Třídenní pobyt 2 noci  ( 2x plná penze,-+ 1 oběd navíc+, pokoje, povlečení) 1300,-
  • čtyřdenní ( 3 noci)   1450,-
  • týdenní – 4 noci ( 4x plná penze + 1 oběd navíc, povlečení, budova) 1600,-

Program   relaxační kovbojský 30Kč blok/žák

Adaptační + ekologický  75 Kč / blok žák

Samoobslužný ekologický 30Kč jeden program/ žák - pomůcky , pracovní listy, pomoc s vytyčením trasy, stezky, technika, informační tabule

Kdy září-listopad, únor-duben.

Nezávazná objednávka

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste či nejste lidským návštěvníkem, a k zabránění automatickému odesílání spamu.