Letní dětské tábory mají v Hipocentru Koryčany již více jak 30letou tradici.

Každoročně připravujeme bohatou nabídku prázdninových činností, ale pro rok 2023 jsme celou koncepci změnili a od tradičních letních táborů se přesouváme ke specializovaným jezdeckým kurzům.

Využijeme tak své více než třicetileté zkušenosti s jezdeckým výcvikem začátečníků i pokročilých a také potenciál našich 40 koní.

Pokud se chcete dozvědět vše o zázemí a podmínkách jezdeckých kurzů – táborů v Koryčanech, čtěte zde.

Adaptační programy NOVĚ TAKÉ S KOMPLETNÍM PROGRAMEM EVVO

ADAPTAČNÍ – SEZNAMOVACÍ PROGRAMY a názvem INSPIRA(k)CE

Potřebujete stmelit kolektiv, máte spojené třídy, přišli noví žáci, přebíráte novou třídu a potřebujete se poznat? Pak právě pro vás jsou určeny (podzimní) adaptační programy.NOVĚ S PROGRAMEM EVVO 

ADAPTAČNÍ – SEZNAMOVACÍ PROGRAMY a názvem INSPIRA(k)CE

Potřebujete stmelit kolektiv, máte spojené třídy, přišli noví žáci, přebíráte novou třídu a potřebujete se poznat? Pak právě pro vás jsou určeny (podzimní) adaptační programy.NOVĚ S PROGRAMEM EVVO 

 Nabízíme vám týdenní (po dohodě i kratší nebo delší) pobyty s programem, při kterém se žáci nejen seznámí, ale i lépe poznají. Máme připraveny programy, které prohlubují vztahy.

Můžete využít naše zkušenosti, prostory v budově, ale i krytou jízdárnu a terasy, učebnu. Základ je v pobytu venku, ale máme i mokrou variantu.

NOVĚ NABÍZÍME KOMPLETNÍ PROJEKT S EKOLOGIKÝM PROGRAMEM "NA KLÍČ" , TZN. VY NAVRHUJETE, MY VYTVÁŘÍME A REALIZUJEME, NEBO MY NAVRHUJEME PODLE SLOŽENÍ TŘÍD A TAKÉ REALIZUJEME. 

Co získáte: každý jedinec si bude moci najít své místo v kolektivu, poznáte všechny žáky, získáte nevšední zážitky, stmelení skupiny. Zážitky z tohoto jednoho kurzu se několikanásobně odrazí v dalším soužití skupiny. 

Připravíme Vám program pro každý den – v rozsahu 1-2 vyučovacích hodin. Chceme na účasstníky působit komplexně, proto máme připraveny seznamovací hry,  hry motivační a další činnosti, které vyžadují součinnost týmů. Po více jak 30 letech pedagogických zkušeností dokážeme vytvořit program pro děti z 1. stupně, 2. stupně ZŠ i středoškoláky. Vždy na míru. Střídáme činnosti sportovní s činnostmi výtvarnými i poznávacími.

Program je zaměřen na adaptaci v kolektivu, ale i na ekologické otázky- EXPEDICE CHŘIBY-PROJEKT EVVO a využívána je rovněž naše ekologická základna. 

Komu je program určen: jako adaptační kurz pro první ročníky středních škol, nebo pro jakékoli nově vznikající školní kolektivy. Pro nově vzniklé 6. ročníky. Ale také třeba pro prvňáky ZŠ. Jako pobytovka pro kohokoliv.

Cena bez programu od 1780 Kč. Kalkulaci vám rádi pošleme. 

Program   relaxační kovbojský od 30Kč blok/žák

Adaptační + ekologický  cca 75 Kč / blok žák

Kdy září-listopad, únor-duben.

Nezávazná objednávka