Letní dětské tábory mají v Hipocentru Koryčany již více jak 30letou tradici.

Každoročně připravujeme bohatou nabídku prázdninových činností, ale pro rok 2023 jsme celou koncepci změnili a od tradičních letních táborů se přesouváme ke specializovaným jezdeckým kurzům.

Využijeme tak své více než třicetileté zkušenosti s jezdeckým výcvikem začátečníků i pokročilých a také potenciál našich 40 koní.

Pokud se chcete dozvědět vše o zázemí a podmínkách jezdeckých kurzů – táborů v Koryčanech, čtěte zde.

Pojištění

Jsme pojištěni:

  • Hipo Koryčany, z.s. jako organizátor táborů  má sjednanou pojistku Odpovědnosti za škody, čímž jsou kryty všechny úrazy a škody, které zaviní pracovníci  činní pro táborpových akcích, a, a to jak stálí pracovníci nebo vedoucí na jednotlivých pobytech.. Hipocentrum Koryčany jako poskytovatel služeb má rovněž tuto pojistku. 
  • Zároveň jsou kryty např. úrazy způsobené náledím, nevhodným povrchem apod.
  • Úrazy, které se běžně stávají, například pád z koně, zlomený prst při vybíjené apod. a drobné úrazy při hrách nejsou z této pojistky kryty, pokud je přímo nezaviní pracovník Hipocentra
  • Doporučujeme Vám proto, abyste, pokud dítě nemá úrazovou pojistku, zřídili dítěti připojištění na dobu tábora. není to drahé a přece jen jede na sportovní pobyt...

Zároveň doporučujeme  pojištění STORNA TÁBORA. Dá se zřídit i mailem. Viz dopis a kontakty zde: 

Dobrý den paní  Dolinková, níže zasíláme informaci k možnému pojištění storna.

Pojištění storno poplatků můžete stejně jako cestovní pojištění   nezávazně kalkulovat a následně i on- line uzavřít na našich stránkách http://www.pojisteni.com/pojisteni-storna/, zde také naleznete příslušné pojistné podmínky pro toto pojištění.

Info k pojištění:

Pojišťovna poskytne pojistné plnění ve formě náhrady výdajů na cestu a ubytování, které jste již uhradila nebo jste se zavázala  uhradit, až do výše příslušného limitu stanoveného v  " Přehledu pojistného plnění" za podmínky, že takto vynaložené prostředky nemůžete získat zpět  Při pojištění storno poplatků  se jedná o pojištění nákladů, které vzniknou vyúčtováním  stornovacích poplatků při zrušení cesty ( např. storno letenky a  k ní vyúčtované storno poplatky, rezervace hotelu - zrušení cesty - následné vyúčtované poplatky za zrušení rezervace atd.) Podmínkou pro hlášení pojistné události  je vždy doložení těchto vyúčtovaných nákladů za vzniklé storno . Náhradu za zrušenou cestu  Vám tedy uhradí pojišťovna po vyúčtování skutečných nákladů vzniklých stornováním, pobytu , společně s odečtením spoluúčasti.

Pojistná rizika jsou uvedeny přímo v pojistných podmínkách, zde jsou právě vyjmenovány  důvody storna, které bude odškodněno: http://www.pojisteni.com/pojisteni-storna/krok-2/

U námi nabízené  pojišťovny Allianz je pojištění nutné sjednat nejpozději následující pracovní den po zaplacení  zálohy nebo celkové ceny služby. Cenu služby zadáváte do kalkulace celkovou  – konečnou i když platíte zatím zálohu za poskytovanou cestovní službu.

Tedy pokud si Vaši zákazníci uzavřou pojištění storna po objednání nebo zaplacení pobytu  - školy v přírodě přes Vaši kancelář a následně si sami  uzavřou toto pojištění on-line, je možné takto  praktikovat.

V případě jakýkoliv dotazů  nás neváhejte kontaktovat.

Lenka Chládková
e-Finance Makléři, s.r.o.

Bratislavská 234/52
602 00 Brno - Zábrdovice
Tel:    +420 515 555 502, +420 515 555 503
chladkova@e-finance.eu
http://www.e-finance-makleri.cz

Děkujeme za pochopení.