Blog

24.03.2017 - 09:30

Bezpečnost – poučte děti opakovaně, tj. např. před odchodem na koupaliště…, zapište do programu dne!

Tábory
11.01.2017 - 09:24

Vážení rodiče, otevřeli jsme možnost objednat pro Vaše dítě tábor na léto 2017.

Vyberte si z naší široké nabídky. Pokud jede Vaše dítě na tábor poprvé a nevíte, jaký tábor vybrat, podívejte se na náš článek v blogu  - Jak si vybrat tábor v Hipocentru Koryčany

 

Samozřejmě předpokládáme, že o nás budete chtít získat co nejvíce informací, můžete se kdykoliv přijet podívat, jsme zde denně od 9 do 15 hodin. Pokud si chce Vaše dítě zkusitz , jakýá je pohled na svět ze sedla koně, přijeďte o víkendu, kdy se vám můžeme plně věnovat. 

Podrobnosti o našich táborech, které úpod hlavičkou Hipocentra Koryčany pořádáme 26. rokem, najdete zde: Co byste měli vědět...

Úplné podrobnosti najdete pak v souboru Ke stažení, pokyny k nástupu.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat mailem - info@hipo.cz nebo telefonem 603506997 Dr. Stela Dolínková.

Přejeme Vám krásný rok 2017 a šťastnou ruku při výběru tábora pro Vaše dítě. 

Koryčany 11.1.2017                                                    Stela Dolínková

 

Tábory
07.03.2016 - 13:29

Představy a názory koně člověk dokáže vytušit pouze tehdy, když se jím mnohostranně zabývá.

Pokud si myslíte, že koni stačí dát dost žrádla a podestýlku a že mu stačí, když ho nebijete, velmi se mýlíte... .

Kůň není sportovní náčiní ani pracovní nástroj! 

Lidský hlas, pohled a způsob dotyků jsou těmi nejlepšími pomocnými prostředky, kterými se jezdec s koněm seznámí a získá jeho důvěru....

                                        (obecně známá pravda - neznámý autor)

 

07.03.2016 - 13:18

Tábor – to jsou zážitky, zážitky, zážitky, kamarádství, dobrodružství a u nás ještě navíc koně a kousek romantiky v přírodě

Naše programy jsou ovlivněny tím, že velkou část dne tráví děti na koních a u koní a dalším doplňkovým programem - výtvarkou, keramikou, angličtinou apod. Na táborové hry zůstává obyčejně odpoledne a večer.

Tábory
29.02.2016 - 19:23

Jak KLIKr funguje: KDE A KDY  a taky pár cviků

KLIKnutím vyjadřujeme  „líbí se mi, co právě děláš, TAK JE TO DOBŘE". Můžeme i slovně doprovodit DOBŘE + KLIK – ODMĚNA.

Nejdříve se samozřejmě musí KŮŇ naučit, co pro něj KLIKnutí znamená. K tomu budete potřebovat malé pamlsky, KLIKr a  koně.

29.02.2016 - 18:53

KLIKtrénink  aneb ZKUSTE SI HRÁT (třeba s koněm)

Už několik let mám na stole knížku KLIKr trénink pro vašeho psa. Psa ale vůbec nemám. Koupila jsem si ji před několika lety jako inspiraci pro práci s koňmi.  Pravdou je, že jsem se k této metodě nikdy pořádně nedostala, až teď.

Zkusila jsem podle videa a knihy pár cviků a ono to opravdu funguje. První úspěchy mě motivovaly k zakoupení dalších pomůcek.

30.01.2016 - 17:02

Výhodou našich letních táborů je to, že paralelně nabízíme programy pro malé děti i „dospěláky“ ve věku 14-15 a více let, takže sourozenci mohou jet spolu.

Tábory