Nezapomenutelný víkend s koňmi na Moravě

Velikonoce v sedle 2018 program pro děti nebo rodiče a děti

Termín: 
28. 3. 2018 - 1. 4. 2018

První jarní sluníčko láká ven, do přírody, do lesů, na louky…

Slunce zapadá za kopečky Chřibů a ty na svém koni cváláš nekonečnými jezdeckými stezkami nebo vonícími mladě zelenými loukami. Vítr ti šumí kolem uší a ty víš, že tohle jsou nejkrásnější chvíle, které stojí za to prožívat znovu a znovu…

Tak přijeď na OBLÍBENÝ TRADIČNÍ VELIKONOČNÍ MINITÁBOR  S MAXI JEŽDĚNÍM  a můžeš to zažívat s námi.

Kdy: STŘEDA  28.3.2018 – NEDĚLE 1.4.2018

Kde: Hipocentrum Koryčany

Pro koho: Pro všechny (7 - x let). Děti samostatně nebo rodiče + děti

Počet míst: Pouze 15 míst

Minitábor za bezkonkurenční cenu pro malé i velké. Vůbec nevadí, že koně teprve poznáváš a budeš se učit jezdit. Pro pokročilé vyjížďky, pro začátečníky jízdárna - JEZDECKÁ HALA.

Tradiční pobyt s bohatým programem pro malé i velké - dny plné ježdění na koni, voltiže- gymnastiky na koni, her, výtvarných činností a dobré nálady.

 

Novinka pro rok 2018 - pravidelné víkendové ježdění se slevou

Víkendové ježdění pro začátečníky i pokročilé

Chcete se posunout ve svém ježdění, přivést rodiče, kamarády, spolužáky?

Jsme tu pro vás každý třetí víkend v měsíci, vždy pátek odpoledne – sobota, neděle do oběda.

Ubytování zdarma ve vlastním spacáku.

SPLŇTE SEN SVŮJ NEBO SVÝCH DĚTÍ... prožijte den na koních, přijeďte jen tak na zkoušku...

Splňte si svůj sen, splňte sen svých dětí....

prožijte svůj první půlden, den nebo víkend u koní...

CELODENNÍ PUTOVÁNÍ V SEDLECH KONÍ - "pojďte jezdit s námi, poznejte chřiby ze sedel našich koní..."

Celodenní putování přírodním parkem Chřiby ( máte-li zájem právě o tento program, sledujte , prosím, náš kalendář akcí – nabízíme jednodenní nebo dvoudenní vyjížďky – zavolejte, napište, obratem Vám pošleme podrobné informace a program)

POPRVÉ V SEDLE - polodenní nebo jednodenní pohled na svět z koňského hřbetu....

Zážitky Vám nikdo nevezme, získejte je právě u nás v Hipocentru Koryčany......

Pojďte jezdit s námi, poznejte Chřiby ze sedel našich koní, Vašich kol nebo pěšky....

Jízda na koni patří mezi osvobozující zážitky, které si budete chtít připomínat zas a znova. Tak alespoň mluví ti, kteří již někdy v koňském sedle seděli. Ovšem pořízení a ustájení koně nepatří zrovna k nejlevnějším aktivitám. Pokud se vaše dítě jezdectví věnuje a pravidelně navštěvuje nějaký jezdecký klub, jistě nám dáte za pravdu, že se jedná o poměrně značnou zátěž domácího rozpočtu. Proto jsme pro vás a vaše nejdražší připravili speciální cenově dostupné víkendy, v rámci kterých hraje jezdectví hlavní roli!

Víkend na koních pro malé i velké

Splňte své princezně tajný sen nebo pošlete svého kovboje do koňského sedla. Víkend na koních je ideální aktivitou pro všechny, kteří touží spatřit svět z koňského sedla, mají jízdárnu daleko nebo nedisponují finančními prostředky, které jsou pro tuto aktivitu bohužel zcela nezbytné. Víkendový pobyt v překrásné moravské přírodě bude nezapomenutelným zážitkem pro všechny věkové skupiny.

Jak probíhá víkend na koních – Morava?

Jedná se o dva dny, které jsou vyplněny koňmi a vším kolem nich. Nejen, že si vaše dítko zařádí v sedlech amerických koní, ale také se alespoň částečně naučí, jak se o koně starat. Součástí tohoto pobytu je pochopitelně také ubytování v budově (některé víkendy ubytování zdarma - 9.-11.1.2015, 6.-8.2.2015, 6.-8.3.2015) a plná penze včetně zajištění pravidelného pitného režimu. Víkend s koňmi je zkrátka takovou malou průpravou jezdce-začátečníka, která však může v dítěti zanechat spoustu krásných vzpomínek.

Proč jet na víkendový pobyt s námi?

Vaše děti prožijí příjemný pobyt v nádherné moravské přírodě, která žije svým vlastním životem a dýchá nepopsatelnou atmosférou. Výcvik na koních zajišťují zkušení vedoucí, kteří mají s jezdectvím mnohaleté zkušenosti. Kromě jezdecké náplně na vaše děti čeká také doprovodný program a spousta nezapomenutelných zážitků. 

 

Syndikovat obsah