Nezapomenutelný víkend s koňmi na Moravě

VYJÍŽĎKY NA KONI V PŘÍRODNÍM PARKU CHŘIBY

Chcete si vyjet do přírody? Poznat ze sedel našich koní Přírodní park Chřiby?  Právě teď je nejlepší příležitost. Horka pomalu pominula, otravný hmyz je na ústupu a my jsme připraveni vyrazit do Chřibů.

Kdy: víkendy dle telefonické dohody  603506997

Pro koho: ideálně pro skupiny jezdců 3-5 koní

Co nabízíme: POLODENNÍ I CELODENNÍ AKCE

 

SPLŇTE SEN SVŮJ NEBO SVÝCH DĚTÍ... prožijte den na koních, přijeďte jen tak na zkoušku...

Splňte si svůj sen, splňte sen svých dětí....

prožijte svůj první půlden, den nebo víkend u koní...

Jízda na koni patří mezi osvobozující zážitky, které si budete chtít připomínat zas a znova. Tak alespoň mluví ti, kteří již někdy v koňském sedle seděli. Ovšem pořízení a ustájení koně nepatří zrovna k nejlevnějším aktivitám. Pokud se vaše dítě jezdectví věnuje a pravidelně navštěvuje nějaký jezdecký klub, jistě nám dáte za pravdu, že se jedná o poměrně značnou zátěž domácího rozpočtu. Proto jsme pro vás a vaše nejdražší připravili speciální cenově dostupné víkendy, v rámci kterých hraje jezdectví hlavní roli!

Víkend na koních pro malé i velké

Splňte své princezně tajný sen nebo pošlete svého kovboje do koňského sedla. Víkend na koních je ideální aktivitou pro všechny, kteří touží spatřit svět z koňského sedla, mají jízdárnu daleko nebo nedisponují finančními prostředky, které jsou pro tuto aktivitu bohužel zcela nezbytné. Víkendový pobyt v překrásné moravské přírodě bude nezapomenutelným zážitkem pro všechny věkové skupiny.

Jak probíhá víkend na koních – Morava?

Jedná se o dva dny, které jsou vyplněny koňmi a vším kolem nich. Nejen, že si vaše dítko zařádí v sedlech amerických koní, ale také se alespoň částečně naučí, jak se o koně starat. Součástí tohoto pobytu je pochopitelně také ubytování v budově (některé víkendy ubytování zdarma - 9.-11.1.2015, 6.-8.2.2015, 6.-8.3.2015) a plná penze včetně zajištění pravidelného pitného režimu. Víkend s koňmi je zkrátka takovou malou průpravou jezdce-začátečníka, která však může v dítěti zanechat spoustu krásných vzpomínek.

Proč jet na víkendový pobyt s námi?

Vaše děti prožijí příjemný pobyt v nádherné moravské přírodě, která žije svým vlastním životem a dýchá nepopsatelnou atmosférou. Výcvik na koních zajišťují zkušení vedoucí, kteří mají s jezdectvím mnohaleté zkušenosti. Kromě jezdecké náplně na vaše děti čeká také doprovodný program a spousta nezapomenutelných zážitků. 

 

Syndikovat obsah