Sportovní a výtvarné letní tábory

Sportovní a výtvarný letní tábor S12

Letní tábor
Typ tábora: klasický,  sportovní tábor s nabídkou výtvarných aktivit i ježděním na koni
Zaměření: pestrý táborový program, sport, výtvarka
Doporučený věk: 6 - 17 let
Ubytování: pokoje, chatky
Počet dětí: 25
Délka: 13 dní, 12 nocí
 

Tento tábor je klasickým táborovým programem  obohaceným o netradiční sporty, výtvarné aktivity- například práce s kůží, pobyt v přírodě, celotáborová hra a možnost ježdění na koni....

4 550 Kč

Letní dětské tábory v Hipocentru Koryčany mají již více jak 26 letou tradici. Letos jsme změnili koncepci a kromě speciálních koňských táborů nabízíme i jeden všeobecný, klasický tábor s tradičními i netradičními sportovními aktivitami a netradičními výtvarnými činnostmi. Během tábora děti zažijí mnoho dobrodružství a zábavy v přírodě, na naší ekologické základně, spoustu soutěží, her, diskoték, koupání… Nebude chybět etapová hra ani možnost svezení na koni. Sportovní tábor s výtvarkou je plný nezapomenutelných zážitků.

S táborovou činností máme dlouholeté zkušenosti. Tábory organizujeme od roku 1978, Pod hlavičkou Hipocentra Koryčany od roku 1991. Z našich bývalých táborníků již vyrostli skvělí vedoucí.  

Naše letní tábory jsou zaměřené především na kvalitní jezdecký výcvik. Letos poprvé  nabízíme vedle celé řady jezdeckých – koňských táborů i tábor všeobecný – sportovně-výtvarný.  Charakteristickým rysem všech našich táborů – je pohoda, soužití s kamarády i koňmi, kterých máme více jak 30, nevšední zážitky v sedlech koní i v přírodě.

Syndikovat obsah