Letní dětské tábory mají v Hipocentru Koryčany již více jak 30letou tradici.

Každoročně připravujeme bohatou nabídku prázdninových činností, ale pro rok 2023 jsme celou koncepci změnili a od tradičních letních táborů se přesouváme ke specializovaným jezdeckým kurzům.

Využijeme tak své více než třicetileté zkušenosti s jezdeckým výcvikem začátečníků i pokročilých a také potenciál našich 40 koní.

Pokud se chcete dozvědět vše o zázemí a podmínkách jezdeckých kurzů – táborů v Koryčanech, čtěte zde.

Letní dětské tábory v Hipocentru Koryčany mají již více jak 26 letou tradici. Letos jsme změnili koncepci a kromě speciálních koňských táborů nabízíme i jeden všeobecný, klasický tábor s tradičními i netradičními sportovními aktivitami a netradičními výtvarnými činnostmi. Během tábora děti zažijí mnoho dobrodružství a zábavy v přírodě, na naší ekologické základně, spoustu soutěží, her, diskoték, koupání… Nebude chybět etapová hra ani možnost svezení na koni. Sportovní tábor s výtvarkou je plný nezapomenutelných zážitků.

S táborovou činností máme dlouholeté zkušenosti. Tábory organizujeme od roku 1978, Pod hlavičkou Hipocentra Koryčany od roku 1991. Z našich bývalých táborníků již vyrostli skvělí vedoucí.  

Naše letní tábory jsou zaměřené především na kvalitní jezdecký výcvik. Letos poprvé  nabízíme vedle celé řady jezdeckých – koňských táborů i tábor všeobecný – sportovně-výtvarný.  Charakteristickým rysem všech našich táborů – je pohoda, soužití s kamarády i koňmi, kterých máme více jak 30, nevšední zážitky v sedlech koní i v přírodě.