Vážení rodiče,

otevíráme 31. sezónu našich letních táborů. Počty míst jsme stanovili tak, aby to v pohodě zvládli naši koníci a děti si užily ježdění na koni na maximum. Chcete-li si vybrat termín, s přihláškou na tábor nebo jezdecký kurz neváhejte. Platbu můžete provést ve dvou splátkách. Zálohu ve výši 50% ceny poukazu do 60 dnů od odeslání přihlášky a doplatek nejpozději do 15. 6. 2021.

O své peníze se nemusíte bát. V případě, že by tábory byly vládou zrušeny, všechny svěřené prostředky vám vrátíme.

Plážový volejbal
  • Typ tábora: klasický,  sportovní tábor s nabídkou výtvarných aktivit i ježděním na koni
  • Zaměření: pestrý táborový program, sport, výtvarka
  • Doporučený věk: 6 - 17 let
  • Ubytování: pokoje, chatky
  • Počet dětí: 25
  • MÍSTO POBYTU: KORYČANY 76805
  • Délka: 13 dní, 12 nocí

Tento tábor je klasickým táborovým programem  obohaceným o netradiční sporty, výtvarné aktivity- například práce s kůží, pobyt v přírodě, celotáborová hra a možnost ježdění na koni....

Cena: 5400Kč

Letní dětské tábory v Hipocentru Koryčany mají již více jak 26 letou tradici. Letos jsme změnili koncepci a kromě speciálních koňských táborů nabízíme i jeden všeobecný, klasický tábor s tradičními i netradičními sportovními aktivitami a netradičními výtvarnými činnostmi. Během tábora děti zažijí mnoho dobrodružství a zábavy v přírodě, na naší ekologické základně, spoustu soutěží, her, diskoték, koupání… Nebude chybět etapová hra ani možnost svezení na koni. Sportovní tábor s výtvarkou je plný nezapomenutelných zážitků.

S táborovou činností máme dlouholeté zkušenosti. Tábory organizujeme od roku 1978, Pod hlavičkou Hipocentra Koryčany od roku 1991. Z našich bývalých táborníků již vyrostli skvělí vedoucí.  

Naše letní tábory jsou zaměřené především na kvalitní jezdecký výcvik. Letos poprvé  nabízíme vedle celé řady jezdeckých – koňských táborů i tábor všeobecný – sportovně-výtvarný.  Charakteristickým rysem všech našich táborů – je pohoda, soužití s kamarády i koňmi, kterých máme více jak 30, nevšední zážitky v sedlech koní i v přírodě.