Vážení rodiče,

otevíráme 31. sezónu našich letních táborů. Počty míst jsme stanovili tak, aby to v pohodě zvládli naši koníci a děti si užily ježdění na koni na maximum. Chcete-li si vybrat termín, s přihláškou na tábor nebo jezdecký kurz neváhejte. Platbu můžete provést ve dvou splátkách. Zálohu ve výši 50% ceny poukazu do 60 dnů od odeslání přihlášky a doplatek nejpozději do 15. 6. 2021.

O své peníze se nemusíte bát. V případě, že by tábory byly vládou zrušeny, všechny svěřené prostředky vám vrátíme.

Týdenní jezdecká školička
  • Typ tábora: koňský, pro malé děti, základy ježdění na koni, tábor s koňmi o koních a na koni.
  • Zaměření: pestrý táborový program, ježdění na koni a voltiž-gymnastika na koni
  • Doporučený věk: 6 - 8 let
  • Ubytování: v budově
  • Počet dětí: 10
  • Délka: 7 dní, 6 nocí
  • MÍSTO POBYTU: KORYČANY 76805
  • Počet míst je předem stanovený, nelze jej libovolně měnit. Chcete-li si vybrat termín,
  • s přihlášením neváhejte. Platba za tábor ve dvou splátkách. 

 Jezdecký výcvik na ohraničené jízdárně, v kryté hale, cvičení jezdeckých dovedností, povídání o koních, poznávání koní prostřednictvím her, gymnastika na koni – voltiž…

Cena: 5580Kč

Máte doma malé dítě, které byste rádi poslali trochu se rozkoukat na letní tábor, kde zažije hrami a pohodou nabitý týden? Pro předškoláky a děti o něco málo starší (5–9 let) připravujeme už více než dvacet let tábory, na které se těší, baví je a s nadšením o nich mluví ještě dlouho po svém příjezdu domů.

Jak vypadá letní tábor pro předškoláky jezdecká školička pro nejmenší

Hlavní osu našich táborů pro předškoláky, kterým říkáme školičky, tvoří celotáborová hra, pokaždé na jiné téma. Denně děti jezdí na koni a také na koni cvičí gymnastku – voltiž, což je výborná průprava do sedla. Cílem školičky je seznámení s koňmi, správným sedem a získání správných návyků pro další kvalitní ježdění na koni.  Děti si užijí i klasické táborové aktivity: koupání, karneval, táborák s opékáním špekáčků a zpíváním s kytarou, výtvarné aktivity s přírodními materiály, vymalováváním, stříháním a dalšími činnostmi, pro které je léto a příroda ideální.

Naším cílem jsou spokojené děti

Tábor je určený pro kluky a holky, kteří jedou na tábor poprvé i těm, které už někdy na táboře byli. Jsme připraveni řešit stýskání a poskytnout vašim pokladům „mateřskou“ péči. Staráme se o děti, aby byly na táboře spokojené, najezené, zdravé, čisté, aby se necítily samy a dělaly věci, které je baví a rozvíjejí. Pokud máte více dětí různého věku, mohou i tak jet spolu (dítě nad 9 let na jiný tábor, než je školička) – jsme schopni je ubytovat poblíž sebe a mohou společně trávit osobní volno a polední klid. Stejně tak je zároveň přivezete a vyzvednete.

Své děti svěřujete do péče zkušených vedoucích

Našim malým táborníkům se neustále věnuje tým vedoucích a instruktorů se zkušenostmi s dětmi předškolního i mladšího školního věku, samozřejmostí je noční hlídání (děti spí ve zděné budově), neustálá přítomnost zdravotníka a péče o nasycené žaludky, kterou zastávají naše usměvavé kuchařky.

Přijměte naše pozvání a prohlédněte si areál statku

Přijeďte se na statek do Hipocentra Koryčany, kde se tábor pro nejmenší koná, podívat společně se svými dětmi, projděte se tady, podívejte se, kde váš potomek prožije kus léta. Seznámíte se s našimi vedoucími, koníky i prostředím.  Dítě pak předáte konkrétnímu vedoucímu, který jej bude mít na starost, a vy se na vlastní oči přesvědčíte, že bude mít tu nejlepší možnou péči.