RETRO TÁBOR PRO 18 LETÉ A STARŠÍ

Tábor pro dospělé
Retro tábor 2020     

Termín: 7.5.-10.5. 2020 (takže si nemusíte brát dovolenou)

Je to neuvěřitelné, ale HIPO JE TADY UŽ TÉMĚŘ 30 LET. A to je důvod zkusit něco úplně nového, nebo líp, pozvat vás, kteří jste jako děti absolvovali tábor na HIPU k „opakování“.

Takže vraťte se trochu zpět, přijeďte si zavzpomínat a zablbnout.  POZOR:  RETRO TÁBOR JE OTEVŘENÝ PRO VŠECHNYM NEJEN NAŠE BÝVALÉ TÁBORNÍKY!!!!!

Pro koho?

* pro všechny starší 18 let, kteří si chtějí připomenout svá dětská léta,

* poznat nové lidi, nebo zavzpomínat a vidět se s kamarády,

* společně si užít spoustu zábavy.

Co nemůže chybět:

  • celotáborová hra
  • noční bojovky a hry
  • večerní zábava
  • nástupy, rozcvičky a bodování
  • možnost ježdění na koni, voltiže

Jak to bude probíhat? (nástin)

8.00 budíček 8.05 - 8.20 nástup 8.20 - 8.30 rozcvička 8.30 - 9.00 snídaně 9.00 - 9.30 hygiena, úklid

9.30 - 11.30 dopolední volitelný program – koně, výtvarka - výrobky s kůže s Freďákem, pétanque, kuželky. 

12,00 oběd a pak polední klid  do cca 15 hodin,

15,00 svačinka a nástup na odpolední zaměstnání – celotáborová hra

18,00 večeře  a po ní nástup, hodnocení dne                      

19,30-21,30 večerní program a pak volnější zábava

Večerka – dohodou

 

Odměny – bodování oddílů v CTH – hodnotné poukázky do baru, drobné odměny v soutěžích

Služby: ano budou – každý den má jeden oddíl službu – pomoc v kuchyni, vaření…, úklid ,ale vždy se účastní programu

Polední klid: možnost odpočinku, ale také stolní tenis, kuličkiáda, volejbal, bar….

Bodování úklidu – to je samozřejmost a nezbytnost.

Kde se bude tábor konat – zázemí tábora: sportovní a jezdecký areál Hipocentra, to je naše základna, využijeme také LIBERTU- ekologickou základnu, kde máme vybudovanou střelnici a prostor pro táborák nebo stezku znalostí!!!!! Takže nezapomeňte pevnou obuv.

Jak to u nás vypadá: máme k dispozici 9 chatek po 4, ale také 10 pokojů. Ubytování bude tábornické, takže preferujeme chatky. Kdyby skutečně přišli Zmrzlíci Ledoví muži… pak dáme pokoje. Je potřeba si vzít karimatku, spacák, a sportovní oblečení -dobré boty a přezůvky do ubytovny. K dispozici jsou dokonce sprchy s teplou vodou.                                                     Kuchyň máme plně vybavenou ( na jak to bylo na Vršavě 1991), bar, sklep, terasy, hřiště, jezdeckou halu, kolbiště, ozvučení na diskotéku, karaoke……. Atd. Prostě kompletní zázemí pro tábor se stovkou dětí.

Tábor pro dospělé má jednu výhodu. Nikdo vás nebude nutit do prohibice, i když některé činnosti budou vyžadovat jasnou mysl a rychlou reakci, takže opatrně.

Vedoucí: jistě to budou naši zkušení táboroví vedoucí. Máme tipy, které bychom chtěli získat, ale musíme o tom jednat. Vše bude na našich stránkách www.hipo.cz aktuality

Prosba: sdílejte…, předejte kamarádům, o kterých víte, na některé nemáme kontakty. Naše databáze je stará 10 let, ale rádi bychom se potkali s těmi, kteří s námi začínali.

 

Cena:

plná penze, ubytování, program čtvrtek odpoledne – neděle odpoledne 7.5., 8.5.,9.5, 10.5. 2500,- bez ježdění na koni. Pokud byste si chtěli osvěžit své dovednosti z jízdy na koni, pak výcviková hodina speciálně na tomto táboře jen 280,-, lekce voltiže 80,- Kč.

Přihlášení:

mailem na info@hipo.cz , pokud chcete jezdit, dopište, prosím.

Moc se na vás těšíme, tohle je jen zkouška, prodloužený víkend. Budeme rádi, když vytvoříme spolu s vámi novou tradici. Jistě najdeme spoustu termínů, kdy se budeme moci potkat.

Kapacita je omezená na 30, max.40 osob, Uzávěrka přihlášek 25.dubna. Pokud by se stalo, že nebudeme mít aspoň 25 účastníků, ale věříme, že se to nestane, tak budeme muset tábor zrušit.

Těšíme se na Vás   Hipáci