Vážení rodiče,

Ptáte se, jestli budou tábory 2020. Na tuto otázku Vám dnes neodpoví jasně ani premiér. My s uspořádáním táborů počítáme v plném rozsahu. Připravujeme se a máme potvrzené i vedoucí. POKUD BY SE SITUACE ZHORŠILA A MUSELI JSME TÁBORY ZRUŠIT, PLNOU ČÁSTKU VÁM VRÁTÍME DO 30 DNŮ. TO GARANTUJEME, PENÍZE MÁME NA ZVLÁŠTNÍM ÚČTU.

Takže se nemusíte bát ani přihlásit, ani provést platby. Potřebujeme i v této nejisté době vědět, jaký bude zájem, abychom posílili náš tým. Díky za pochopení.

Stela Dolínková

Aktuální informace

Zdravíme Vás v této velmi náročné a zmatené době.

Každý den dostáváme tisíce nejrůznějších informací. 14.4. vláda vydala plán rozvolňování opatření, kde je stanoveno- 8.6. 2020 zotavovací akce pro děti mladší 15 let. Z toho by vyplývalo, že se mohou konat zotavovací akce nad 30 dětí po dobu delší 5 dnů, podle vyhlášky 106/2001 Sb. Bohužel bližší informace nejsou.

Takže vyjádření ministra školství, že tábory budou od srpna, bylo zcela proti tomuto schválenému dokumentu, vláda se k tomu nevyjádřila.

 My jsme připraveni tábory udělat v původním obsazení, ale zároveň máme připravený scénář i pro případ, že by se něco změnilo. PROSÍM, VYDRŽTE ALESPOŃ DO 15. KVĚTNA. SNAD SE NĚKDO PROBUDÍ, ABY DAL PROVOZOVATELŮM TÁBORŮ JASNÉ INSTRUKCE, píšeme, dožadujeme se informací….

V každém případě Vás budeme nejpozději 16. května informovat.

Pokud byste sami už teď chtěli změnit termín, pak zde jsou nové termíny a počty volných míst: Věříme, že nám zachováte přízeň. Děkujeme.

POSTUP ZMĚNY: NAPIŠTE NA OBJEDNÁVKY@HIPO.CZ, KTERÝ TERMÍN CHCETE JAKO NÁHRADNÍ A MY VÁM ZADÁME DO SYSTÉMU, ABY SE NEDUPLIKOVALY PŘIHLÁŠKY.ZŮSTANE VÁM ČÍSLO OBJEDNÁVKY A PŘEVEDOU SE VÁM VŠECHNY PLATBY . JINÝ POSTUP NENÍ MOŽNÝ. DĚKUJEME