Zimní tábory

.

Kouzlo sedět v sedle a jet zasněženou krajinou zažijí vaše děti právě na zimním táboře v Chřibech. V Hipocentru Koryčany připravujeme nejen letní tábory, ale i jejich zimní varianty, které počítají s bohatým programem, vyjížďkami na koních a zázemím v suchu a teple.

O zimních táborech vás budeme včas informovat v kalendáři akcí.

Pokud chcete poradit, podívejte se do kontaktů a zavolejte nám nebo napište.

Sníh a mráz nejsou překážkou

Zimní krajina má své kouzlo, stejně jako trávení času v kolektivu stejně starých dětí mimo školní lavice. Dopřejte svým dětem mimořádné zážitky v malebné přírodě Chřibů, v níž leží statek Hipocentrum Koryčany. Pokud to počasí dovolí, jsou pro děti připraveny aktivity na ven: hraní her, soutěže, tvoření s přírodními materiály, ježdění na koni, sáňkování. Další program je vnitřní: v učebně nebo ve společenské místnosti hrají děti hry, tvoří své výrobky z různých materiálů (kůže, hlína, papír a další), malují, zpívají, soutěží...

Zkušení vedoucí jsou samozřejmostí

O děti se celou dobu zimního tábora starají vedoucí a instruktoři, kteří mají zkušenosti s přípravou a organizací programu pro děti a jsou pro děti dospělými kamarády. Na týmu kvalitních lidí si velmi zakládáme, protože víme, jak je důležitý pro správnou táborovou náladu i hladký průběh celého pobytu. Na místě je vždy připraven zdravotník a o žaludky účastníků pečují usměvavé kuchařky, které zvládají i přípravu vegetariánských nebo bezlepkových jídel.

Zimní radovánky na statku

Hipocentrum Koryčany sídlí na opraveném statku, v němž je několik zděných budov pro bydlení dětí a další táborové zázemí. Přijeďte se k nám podívat i se svými dětmi, nadechněte se odpočinkové atmosféry a po skončení tábora se nebudete divit, z čeho a proč jsou tak nadšené.

 

Syndikovat obsah