Volná místa na táborech = každoroční letní problém

.

Zapátrejte v paměti a vzpomeňte si na svá dětská léta. Zavzpomínejte na dětské hry, zábavu s kamarády, která končila s východem první hvězdy nebo rozsvícením pouličních lamp, dobrodružství v tajemných lesících nebo u babičky na zahradě. S největší pravděpodobností jste svůj volný čas trávili na čerstvém vzduchu v kruhu svých nejbližších přátel. Neexistovaly mobily, ani počítače. Nebylo jednoduše nic, co by nás nutilo vysedávat dlouhé hodiny doma. V dnešní době je tomu bohužel přesně naopak.

Vyžeňte své ratolesti na čerstvý vzduch!

Moderní technologie, kterými bývají dětské pokoje vybavené, děti lákají více než pobyt venku a to je škoda. Pokud máte doma dítě, které u obrazovky počítače tráví více hodin, než je zdrávo, pak je nejvyšší čas vyhnat ho ven na čerstvý vzduch. V případě, že na realizaci tohoto scénáře nemáte dostatek času nebo pevné nervy během školního roku, pošlete svou ratolest alespoň na letní tábor během hlavních prázdnin. Zde však můžete narazit na nemilou komplikaci, kterou každoročně řeší tisíce domácností. Tou komplikací jsou volná místa na táborech, která rok co rok chybí…

Jak si zajistit volná místa na táborech?

Odpověď na tuto otázku je vcelku jednoduchá – začít řešit letní táborové pobyty svých dítek, pokud možno, co nejdříve. Pokud spoléháte na to, že na oblíbený dětský tábor svou ratolest přihlásíte v polovině června nebo července, pak se s největší pravděpodobností setkáte s plnou kapacitou. Proto je důležité se o konkrétní tábor zajímat hned na začátku roku. Někteří rodiče hlásí děti již v prosinci, aby měli jisté místo na vybraném pobytu i turnusu.

Kdy tedy zařizovat letní tábory?

Pokud víte, že o letní tábory, na které hodlá vaše dítě jet, je enormní zájem a volná místa každoročně chybí, zkuste pořadatele oslovit již během ledna - února. Přibližně do poloviny března máte velkou šanci na úspěch. V opačném případě by mohla přeplněná kapacita letních táborů zkazit náladu nejen vám, ale zejména vašemu dítěti. Tábory v Hipocentru jsou limitovány nejen ubytovací kapacitou, ale snažíme se také o rovnoměrné využívání našich 30 koní, proto není možné místa libovolně přidávat.

Zde najdete přehled táborů s termíny a počty volných míst >>>

Syndikovat obsah