Týdenní jezdecká a výtvarná školička pro nejmenší

KreslímeV celé sestavěV přírodě
Kód: T107

Typ tábora: pro malé děti (vhodné i pro handicapované - vždy po konzultaci, můžeme zařadit pouze děti, které se mohou zařadit do běžného oddílu bez pomoci asistenta)
Zaměření: pestrý táborový program, výtvarná dílna, koně
Doporučený věk: 5 - 8 let
Ubytování: v budově
Počet dětí: 15
Délka: 7 dní, 6 nocí

Doprava: vlastní

Letos již po desáté pro vaše děti připravujeme "tábor" bez rodičů. Hipocentrum Koryčany nabízí příjemné a zajímavé prostředí pro Vaše nejmenší děti i starší sourozence.

Celým pobytem bude děti provázet celotáborová hra, absolvujeme pěší výlet, ale hlavní pozornost je soustředěna na výtvarné činnosti a ježdění na koni. Naši malí táborníci si užijí spoustu her, sportu, tvoření i sportování

Program zajišťují v dostatečném počtu naši stálí a zkušení vedoucí a instruktoři. 

Maximální počet dětí ve školičce v jednotlivých turnusech je 15, proto můžeme zaručit individuální přístup, díky kterému mohou vaše děti rozvíjet své dovednosti.

Ubytování v budově ve 4-8 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením nebo se sociálním zařízením na chodbě společným pro 2 pokoje.

Samozřejmostí je zodpovědný a citlivý přístup k dětem, pochopení pro jejich "starosti" i stýskání, starost o bezpečnost vašich dětí a kvalifikovaná péče zdravotníka.

Podrobněji k programu:

 • DENNĚ JEŽDĚNÍ NA KONI, CVIČENÍ NA KONI, POHÁDKY, VÝTVARNÉ ČINNOSTI, PROCHÁZKY A HRY V PŘÍRODĚ. Ježdění na koni přizpůsobujeme věku dětí a jejich schopnostem. Při větším počtu dětí jezdí děti obden, ale delší dobu. V týdenní školičce absolvují minimálně 3 35 minutové lekce na koni. Při každodenním ježdění 5 lekcí po 15 - 20 minutách včetně nasedání. Školička není primárně zaměřena na jezdecký výcvik. Děti na koni cvičí, učí se správnému sedu. Vše pod vedením zkušeného instruktora. Lekce v sedle se střídají s gymnastikou na koni.
 • Všechny aktivity – i ty „koňské“ jsou organizovány s ohledem na věk dětí.
 • Režim dne upraven, děti jsou ubytovány v pokojích se sociálním zařízením a je zajištěn nejen celodenní, ale i celonoční dohled. V ceně programu je i výtvarka - práce s přírodními materiály, kůží, modelování, kreslení, barvení triček apod.
 • Pobyt je obohacen o hry a aktivity v přírodě, koupání, karneval, táborák s nezbytným opékáním špekáčků
 • Každý rok program obměňujeme, necháváme nejoblíbenější činnosti a hledáme nové, pro děti zajímavé a atraktivní, aktivity

TIP: Jezdeckou školičku zařazujeme téměř do všech turnusů.Vedle týdenní verze nabízíme i dvoutýdenní pobyt - Oblíbenou jezdeckou a výtvarnou školičku.

Naše zkušenosti ukazují, že na letní tábory jezdí stále mladší děti a my jim chceme připravovat adekvátní program podle jejich potřeb.

Ve spolupráci s jazykovou školou Hipocentrum EW - školou zážitkové výuky jazyků, nabízíme také verzi anglické jezdecké a výtvarné školičky, v níž je program obohacen o zajímavé aktivity a hry směřující k procvičení a rozšíření znalostí angličtiny hravou a zábavnou formou.

Paralelní zařazení oddílu jezdecké školičky do několika turnusů umožňuje společný pobyt starších a mladších sourozenců (sourozenci si mohou vybrat třeba  jezdecký kurz Vše o koních nebo Remontu a příjezd i odjezd bude ve stejný den). Sourozenci mohou bydlet blízko sebe, během dne mohou trávit spolu osobní volno nebo polední klid, program je oddělený.

V ceně plná penze, svačiny, pitný režim, ubytování s vlastním spacákem.

POVLEČENÍ VČETNĚ LŮŽKOVIN MŮŽEME ZAPŮJČIT ZA 150,- KČ NA CELOU DOBU POBYTU - PROSÍM, OZNAČTE V PŘIHLÁŠCE

Dále drobné suvenýry a samozřejmě po celý pobyt kvalifikovaný dohled. 

V případě, že byste měli zájem o dvoutýdenní pobyt, volte T413 Oblíbená jezdecká a výtvarná školička.

A ještě jeden TIP:

Jede vaše dítě na tábor poprvé?
Chápeme vaše obavy, proto vám nabízíme
JEZDECKOU  A VÝTVARNOU ŠKOLIČKU NA ZKOUŠKU  

Dítě se seznámí

 • s prostředím
 • s vedoucími
 • s našimi koníky
 • Zkusí si něco z táborového programu
 • Zkusí „přežít“ dvě noci bez maminky a maminka bez něho

JE TO PROSTĚ ZKOUŠKA, SE KTEROU MÁME JIŽ NĚKOLIK LET VELMI DOBRÉ ZKUŠENOSTI

 • POČET MÍST JE OMEZEN NA 20, PROTO S PŘIHLÁŠKOU NEVÁHEJTE

TERMÍN: 19.-21.5.2017


CENA: 1250 Kč (ubytování v budově, vlastní spacák, plná penze i pitný režim v ceně)

PÁTEK ODPOLEDNE – NEDĚLE ODPOLEDNE- VÍKENDOVÁ JEZDECKÁ ŠKOLIČKA S ROZŠÍŘENOU VÝUKOU JEŽDĚNÍ 3 HODINY V SEDLE +1 GYMNASTIKA NA KONI - PRŮPRAVA DO SEDLA -2050,- Kč včetně stravování, ubytování s vlastním spacákem, pitného rožimu a her.

 

Cena: 2 720 Kč