TRADIČNÍ A OBLÍBENÉ Podzimní prázdniny POSLEDNÍ JEDNO MÍSTO PRÁVĚ PRO TEBE

TRADIČNÍ A OBLÍBENÉ   Podzimní prázdniny –  posledních 6 míst

TERMÍN: pátek 26.10. od 17 hodin do úterý 30.10. 13,00   

Barevný podzim láká do přírody a k vyjížďkám na koni. Horka pominula a můžeme si užít krásné podzimní dny. Pojeďte s námi na tradiční PODZIMNÍ PRÁZDNINY a prožijte pár podzimních dní v sedlech našich koní.

Budeme se toulat podzimním lesem, navštívíme chřibské přírodní i kulturní památky, ještě více poznáme Chřiby ze sedel koní, budeme relaxovat a určitě se naučíte zase něco nového o koních….

Program a cena zůstávají

A využijte náš BONUS:  7%  pro všechny, kteří se zúčastnili letních prázdnin 2018.

Začínáme v pátek 26.10. mezi 16 a 17 hodinou, končíme v úterý 30.10.2018 v poledne. Stravování končí obědem, ale dětem, které zde zůstanou dáme i svačinu.

 

Vzhledem k tomu, že je všední den, dohodněte si vyzvednutí na telefonu 603506997 - Stela Dolínková. 

Prožijeme spolu krásné 4 dny v podzimní přírodě. Stravování začíná ve středu večeří a končí nedělním obědem.    Co s sebou. Jak vždy především teplejší oblečení.  Přece jen je podzim a někdy to dost fouká. Dále potřebujete svůj spacáček, který jste ještě nevybalili od letních prázdnin a hrníček. Žádná lékařská potvrzení tentokrát nepotřebujete. LETOS POUZE 20  MÍST  

Vyberte si z našich programů ten, který vám vyhovuje. Vzhledem k počtu účastníků garantujeme individuální přístup. Zde jsou kompletní ceny programů - tj. včetně ubytování a stravování:

 

název

Základní cena

Cena se slevou pro naše letošní táborníky

1.

JEZDECKÝ KURZ MAXI 8 HODIN V SEDLE         ( ANGLICKÝ STYL) + PRÁCE ZE ZEMĚ + RELAX ,

 pro začátečníky i pokročilé -

4000,-

3720,-

2.

KURZ WESTERNOVÉHO JEŽDĚNÍ  8 HODIN V SEDLE +PRÁCE ZE ZEMĚ+ RELAX    

    

4000,-

3720,-

Platba jako obvykle, samozřejmě Vám můžeme vystavit fakturu pro příspěvek z FKSP  - zaměstnavatele.

RELAXAČNÍ PROGRAM JE SOUČÁSTÍ VŠECH PROGRAMŮ. Děti nemají tak nabitý program jako o velkých prázdninách, mají čas na relax, protože už mají školní povinnosti a chtějí si taky odpočinout. Ve volném čase nabízíme dětem kreativní činnosti, video, hry, procházky, karaoke, ale dost záleží i na nich, zda se chtějí zúčastnit. Z více než dvacetileté zkušenosti víme, že mnoho dětí dává přednost práci u koní a okolo koní a pak vlastní zábavě na pokojích…                                                                                                                                                 

Ubytování v budově- vlastní spacák, TOPÍME.  Jezdíme v hale nebo v terénu, vždy v malých skupinách

Maximální počet míst LETOS POUZE  20 míst  PŘIHLÁŠKY MAILEM NA info@hipo.cz ( můžeme umístit jen prvních 20 přihlášených). Jména vedoucích Vám napíšeme na FB hned, jak budeme mít první přihlášky. Pokud bude dost westerňáků, přijede i Václav. Pokud ne, musíte se spokojit s námi, místními.