Příměstské tábory

.

Pro děti, které bydlí poblíž, pořádáme docházkové příměstské tábory. Jejich program je velmi podobný klasickým letním táborům: učí se jezdit na koni (podle věku a dovedností každého dítěte), hrají celotáborovou hru ve skupinkách, soutěží, hrají drobné hry, jdou na výlet nebo na koupaliště, jsou v přírodě, modelují z keramiky, malují, stříhají výrobky z papíru a dělají řadu dalších aktivit. Program se každý den přizpůsobuje programu pobytového tábora, takže je velmi rozmanitý.

Proč přihlásit dítě na příměstský tábor

V létě chodí většina rodičů do práce, a proto, když babičky a paní na hlídání nejsou dostupné, postará se o hlídání a pestrý program tým táborových vedoucích. Společná náplň dne končí v takový čas, abyste si své děti po práci vyzvedli (i když jezdíte na příměstský tábor z Brna) a užili si společně s nimi pozdní letní odpoledne a večery.

Celodenní program a jídlo jsou samozřejmostí

Dětem vaříme přímo v naší kuchyni. Je moderně vybavena a vaříme zdravou domácí stravu bez instantních ochucovatel. Denně 5 jídel- snídaně, oběd, dvě svačiny a večeře. Na výlet od nás dostanou jídlo s sebou. Jsme připraveni na každé počasí, takže pokud se dá být venku, dopřáváme dětem na příměstském táboře užívat si co nejvíce čerstvého vzduchu v krásném a čistém Přírodním parku Chřiby (okolo statku Hipocentra Koryčany jsou louky, pastviny a lesy), a pokud se počasí nevydaří, je na řadě plnohodnotný program (hry a další aktivity) uvnitř budovy nebo na terasách, případně v naší víceúčelové jezdecké hale.

Lákavá kombinace letních prázdnin a bydlení doma

V létě se snadno navazují a utužují přátelství, vznikají nezapomenutelné zážitky a celkově je to čas, na který děti rády vzpomínají. Tedy pokud je smysluplně prožitý v dobrém kolektivu. Obojí se na našem statku snažíme už mnoho let zajistit – od nabitého zajímavého programu, přes kvalitní personální zajištění (vedoucí, instruktoři, zdravotník, kuchaři) až po místa, v nichž děti tráví kus svých prázdnin (příroda, kulturní památky, okolí statku). Přijeďte se o tom k nám přesvědčit a seznámit se s místem, který má pro stovky dětí nezaměnitelného genia loci. Rádi vás uvidíme. A děti nemusí jet zrovna na tábor. Každý měsíc pro ně pořádáme jeden víkend na zkoušku.

 

TÁBORY OZNAČENÉ EASY WAY POŘÁDÁ JAZYKOVÁ ŠKOLA V HIPOCENTRU KORYČANY.

 

 

Syndikovat obsah