Pozvání na únor a březen, tábory

Dobrý den všichni příznivci HIPA!!

Přijměte pár pozvání na únor a březen. Podívejte se, co je nového u nás na Hipu.

Máme za sebou POLOLETKY v sedle. Krátká, ale skvělá akce pro ty nejvytrvalejší a nejzapálenější. Individuální výcvik a ježdění do přírody.

Teď nás čekají VELIKONOCE a vyberte si některý z našich velikonočních programů. A nezapomeňte, Velikonoce jsou letos BRZY. Velikonoční pobyt je tradičně organizován jako jarní minitábor.

Samozřejmě platí i naše nabídka pravidelných jezdeckých víkendů se slevou.

TÁBORY 2018

Možná jste si všimli, že jsme kompletně předělali naši nabídku táborů. Jsme moc rádi, že se jednotlivé programy plní. Na některých turnusech a pobytech zbývají už jen poslední místa.

Neváhejte s přihláškou příliš dlouho. Záloha je splatná během 30 dní, ale samozřejmě je možné se domluvit individuálně. Na všechny tábory (i další akce) lze čerpat příspěvky od zaměstnavatele. Rádi vám vystavíme faktury. Samozřejmostí je i potvrzení pro případný příspěvek zdravotní pojišťovny nebo ze sociálního zabezpečení.

Rozpis vedoucích bude k dispozici začátkem března na FB i našem webu. V podstatě se snažíme, aby vedoucí z loňského roku jeli zase.

Stále ještě hledáme pár vedoucích (věk 18 a více) a hlavně instruktorů ( věk 17-18 let). Pokud máte zájem, nebo o někom víte, ozvěte se nám.


 

Těšíme se na únorové „zasněžené“ vyjížďky i na Vás Stela

Koryčany 5. února 2018

 

Jezdím tedy jsem - HIPOCENTRUM Koryčany