pojištění storna je možné - pokud máte zájem podívejte se na odpověď, kterou jsme dostali

Dobrý den paní  Dolinková, níže zasíláme informaci k možnému pojištění storna.

Pojištění storno poplatků můžete stejně jako cestovní pojištění   nezávazně kalkulovat a následně i on- line uzavřít na našich stránkách http://www.pojisteni.com/pojisteni-storna/, zde také naleznete příslušné pojistné podmínky pro toto pojištění.

Info k pojištění:

Pojišťovna poskytne pojistné plnění ve formě náhrady výdajů na cestu a ubytování, které jste již uhradila nebo jste se zavázala  uhradit, až do výše příslušného limitu stanoveného v  " Přehledu pojistného plnění" za podmínky, že takto vynaložené prostředky nemůžete získat zpět  Při pojištění storno poplatků  se jedná o pojištění nákladů, které vzniknou vyúčtováním  stornovacích poplatků při zrušení cesty ( např. storno letenky a  k ní vyúčtované storno poplatky, rezervace hotelu - zrušení cesty - následné vyúčtované poplatky za zrušení rezervace atd.) Podmínkou pro hlášení pojistné události  je vždy doložení těchto vyúčtovaných nákladů za vzniklé storno . Náhradu za zrušenou cestu  Vám tedy uhradí pojišťovna po vyúčtování skutečných nákladů vzniklých stornováním, pobytu , společně s odečtením spoluúčasti.

Pojistná rizika jsou uvedeny přímo v pojistných podmínkách, zde jsou právě vyjmenovány  důvody storna, které bude odškodněno : http://www.pojisteni.com/pojisteni-storna/krok-2/

U námi nabízené  pojišťovny Allianz je pojištění nutné sjednat nejpozději následující pracovní den po zaplacení  zálohy nebo celkové ceny služby. Cenu služby zadáváte do kalkulace celkovou  – konečnou i když platíte zatím zálohu za poskytovanou cestovní službu.

Tedy pokud si Vaši zákazníci uzavřou pojištění storna po objednání nebo zaplacení pobytu  - školy v přírodě přes Vaši kancelář a následně si sami  uzavřou toto pojištění on-line, je možné takto  praktikovat.

V případě jakýkoliv dotazů  nás neváhejte kontaktovat.

 

Lenka Chládková

e-Finance Makléři, s.r.o.

Bratislavská 234/52

602 00 Brno - Zábrdovice

Tel:    +420 515 555 502, +420 515 555 503

chladkova@e-finance.eu

http://www.e-finance-makleri.cz