Podzimní prázdniny - k dnešnímu dni máme obsazeno 11 z 15 míst. Takže poslední 4 místa pro vás....

TRADIČNÍ A OBLÍBENÉ   Podzimní prázdniny 2019

POZOR!!!!      Termín LETOS JINAK DVĚ VARIANTY

 

 

 

TERMÍN: letos ve dvou variantách:

1.  pátek 25.10. od 17 hodin do úterý 29.10. 13,00

2. pátek 25.10. od 17 hodin do středy 30.10. 13,00

Barevný podzim láká do přírody a k vyjížďkám na koni. Horka pominula a můžeme si užít krásné podzimní dny. Pojeďte s námi na tradiční PODZIMNÍ PRÁZDNINY a prožijte pár podzimních dní v sedlech našich koní.

Budeme se toulat podzimním lesem, navštívíme chřibské přírodní i kulturní památky, ještě více poznáme Chřiby ze sedel koní, budeme relaxovat a určitě se naučíte zase něco nového o koních….

Program a cena zůstávají.

A využijte náš BONUS:  7%  pro všechny, kteří se zúčastnili letních prázdnin v úterý 30.10.2019 v poledne. Prožijeme spolu krásné 4 dny v podzimní přírodě. Stravování začíná ve středu večeří a končí nedělním obědem.   

Co s sebou. Jak vždy především teplejší oblečení.  Přece jen je podzim a někdy to dost fouká. Dále potřebujete svůj spacáček, který jste ještě nevybalili od letních prázdnin a hrníček. Žádná lékařská potvrzení tentokrát nepotřebujete. LETOS POUZE 15 MÍST 

 Vyberte si z našich programů ten, který vám nejvíc vyhovuje. Vzhledem k počtu účastníků garantujeme individuální přístup. Zde jsou kompletní ceny programů – tj. včetně ubytování a stravování:

 

název

Základní cena

Cena se slevou pro naše letošní táborníky

1.

JEZDECKÝ KURZ MAXI 8 HODIN V SEDLE
(ANGLICKÝ STYL) + PRÁCE ZE ZEMĚ + RELAX

pro začátečníky i pokročilé

4000,-

3720,-

2.

KURZ WESTERNOVÉHO JEŽDĚNÍ  8 HODIN V SEDLE + PRÁCE ZE ZEMĚ + RELAX    

    

4000,-

3720,-

3.

VARIANTA 2 PRODLOUŽENÁ VERZE PÁTEK – STŘEDA

NAVÍC JEDNA VEČEŘE, JEDNA SNÍDANĚ, JEDEN OBĚD A 3 HODINOVÁ VYJÍŽĎKA  JEN PRO POKROČILÉ JEZDCE, KTEŘÍ MOHOU JET NA DELŠÍ VYJÍŽĎKU – VČETNĚ PLNÉ PENZE

4600

4280,-

Platba jako obvykle, samozřejmě Vám můžeme vystavit fakturu pro příspěvek z FKSP.

RELAXAČNÍ PROGRAM JE SOUČÁSTÍ VŠECH PROGRAMŮ. Děti nemají tak nabitý program jako o velkých prázdninách, mají čas na relax, protože už mají školní povinnosti a chtějí si taky odpočinout. Ve volném čase nabízíme dětem kreativní činnosti, video, hry, procházky, karaoke, ale dost záleží i na nich, zda se chtějí zúčastnit. Z více než dvacetileté zkušenosti víme, že mnoho dětí dává přednost práci u koní a okolo koní a pak vlastní zábavě na pokojích…

Ubytování v budově - vlastní spacák, TOPÍME.  Jezdíme v hale nebo v terénu, vždy v malých skupinách.

Program ježdění Vám dost přizpůsobujeme, abyste si užili opravdu všichni…

UŽ JSME ODPOČINUTÍ PO VELKÝCH PRÁZDNINÁCH A MOC SE NA VÁS TĚŠÍME.

Maximální počet míst LETOS POUZE 15.

PŘIHLÁŠKY MAILEM NA info@hipo.cz (můžeme umístit jen prvních 15 přihlášených). Jména vedoucích Vám napíšeme na FB hned, jak budeme mít první přihlášky.

Tak s koňáckým pozdravem „Ať  nám koně jdou“ Stela