Letní dětský tábor s koňmi- KOVBOJSKÉ PRÁZDNINY pro VŠECHNY

Kovbojské hry
Ježdění na jízdárněVečer u táborákuUčení s lasemJdeme jezdit
Kód: T213

Typ tábora: koňský
Zaměření: pestrý táborový program, koně
Doporučený věk: 8 - 15 let
Ubytování: chatky
Počet dětí: 25
Délka: 13 dní, 12 nocí

Doprava: vlastní

Chcete zažít tradiční táborový program – etapovou hru, hry v přírodě, koupání, vodní hrátky, táboráky, diskotéku, míčové hry …..  a zároveň zkusit, jaký je pohled na svět ze sedla koně?  Pak právě pro vás je tu tradiční tábor s ježděním na koni KOVBOJSKÉ PRÁZDNINY  pro všechny.  Jsou v naší nabídce již 25 let a stále mají dostatek příznivců… Tento program patří k nejlevnějším.

Kovbojské prázdniny jsou určeny všem, kteří chtějí s ježděním na koni začít, zkusit si to. 

V 6 výcvikových hodinách v sedle se naučíte na jízdárně správnému a bezpečnému sedu, určitě je důležité naučit se koně zastavit a na škodu není ani cvičení rovnováhy, které se provádí formou jezdeckých her. Zajímavosti o koních se dozvíte ve Freďákových teorkách, poznáte prakticky plemena  koní,  jejich barvy, výžehy. V Hipocenru je pro vás připraveno více jak 30 koní všech plemen i barev.  Samozřejmostí je kompletní jezdecké vybavení pro každého koně.

Čas budete mít i na typický táborový program – etapovku, koupání, vodní hrátky, hry v přírodě, sport, míčové hry, karneval, táboráky, diskotéku, výrobky z kůže, noční hru apod. Program můžete doplňovat vlastními nápady. Ježdění každý druhý den většinou v kryté jezdecké hale.

V ceně je jezdecký výcvik pod odborným vedením cvičitelů a trenérů jezdectví, základy teorie, plná penze, svačiny, pitný režim, ubytování s vlastním spacákem, drobné suvenýry a samozřejmě po celý pobyt kvalifikovaný dohled zkušených táborových vedoucích. Letní dětský tábor KOVBOJSKÉ PRÁZDNINY pro všechny je založen na programu ověřeném 25letou praxí. 

TIP: PODÍVEJTE SE NA NAŠE BONUSY A SLEVY

Cena: 4 650 Kč