Jezdecký tábor pro nejmenší

ZAČÁTKY V KRYTÉ HALE
NA VENKOVNÍ JÍZDÁRNĚUŽ JEZDÍME SAMOSTATNĚ
Kód: T216

Typ tábora: koňský, pro malé děti
Zaměření: pestrý táborový program, koně
Doporučený věk: 6 - 8 let
Ubytování: v budově
Počet dětí: 10
Délka: 7 dní, 6 nocí

Doprava: vlastní

Máte mladšího školáka (6-8 let) a víte, že jeho láskou jsou koně?

Nabízíme NOVINKU! Speciální pobyt zaměřený na koně týdenní JEZDECKÝ TÁBOR PRO NEJMENŠÍ pro děti od 6 do 8 let s minimálními nebo žádnými zkušenostmi u koní.

V tomto specializovaném pobytu otevíráme pouze 10 míst v každém turnuse, protože vše se točí kolem koní.

Poznáváme koně, jejich život, naučíme se, jak se koně krmí, co všechno potřebují, naučíme se koně čistit, pozorujeme koně na pastvě, naučíme se barvy koní, jejich plemena…

Podělíme se s kamarády o své znalosti ze světa koní, zahrajeme si hry o koních, poskládáme kvarteta nebo pexesa v přírodě, malujeme koně, modelujeme koně…, jezdíme denně na koni a cvičíme gymnastiku na koni.

Součástí pobytu je 9 výcvikových lekcí na koni – ježdění v sedle se střídá s gymnastikou na koni – cvičením na madlech (5 SEDLO + 4 MADLA). Cvičení na madlech – gymnastika na koni = voltiž - je průpravou do sedla i skvělým prostředkem k získání správných návyků: k nácviku rovnováhy, nácviku správného sedu, odvahy a kontaktu s koněm. Ježdění je prováděno s ohledem na bezpečnost dětí – s vodičem nebo na lonži, aby se děti mohly soustředit na své dovednosti a neměly starost s řízením koně. Koním je věnováno celé dopoledne.

Odpoledne bude patřit tradičnímu táborovému programu – etapová hra, koupaliště, hry v terénu. Večer zase chvíli koně, ale taky táborák nebo diskokarneval… cena 4350 Kč za týden.

Jezdecká škola MAXI – spojení dvou turnusů týdenní jezdecké školy pro nejmenší – sleva 800 Kč. Cena pak není 8700, ale 7900 Kč.

Všechny činnosti i denní režim jsou přizpůsobeny věku dětí. 

Organizátor tábora: tento pobyt pořádá v areálu Hipocentra Koryčany naše dceřinná společnost Hipocentrum EW s.r.o. , která se ,pořádáním táborů a víkendových pobytů pro děti zabývá již více jak 10 let. Kromě toho se specializuje na jazykové pobyty, zejména výuku angličtina v přírodě. 

TIP: PODÍVEJTE SE NA NAŠE BONUSY A SLEVY

 

A ještě jeden TIP:

Jede vaše dítě na tábor poprvé?
Chápeme vaše obavy, proto vám nabízíme
JEZDECKOU  A VÝTVARNOU ŠKOLIČKU NA ZKOUŠKU  

Dítě se seznámí

  • s prostředím
  • s vedoucími
  • s našimi koníky
  • Zkusí si něco z táborového programu
  • Zkusí „přežít“ dvě noci bez maminky a maminka bez něho

JE TO PROSTĚ ZKOUŠKA, SE KTEROU MÁME JIŽ NĚKOLIK LET VELMI DOBRÉ ZKUŠENOSTI

  • POČET MÍST JE OMEZEN NA 20, PROTO S PŘIHLÁŠKOU NEVÁHEJTE

TERMÍN: 19.-21.5.2017


CENA: 1250 Kč (ubytování v budově, vlastní spacák, plná penze i pitný režim v ceně)

PÁTEK ODPOLEDNE – NEDĚLE ODPOLEDNE- VÍKENDOVÁ JEZDECKÁ ŠKOLIČKA S ROZŠÍŘENOU VÝUKOU JEŽDĚNÍ 3 HODINY V SEDLE +1 GYMNASTIKA NA KONI - PRŮPRAVA DO SEDLA -2050,- Kč včetně stravování, ubytování s vlastním spacákem, pitného rožimu a her.

 

Cena: 4 350 Kč