Speciální tábor s koňmi - Jezdecký kurz Vše o koních MAXI - s 19 hodinami jezdeckého výcviku

Jezdecký kurz Vše o koních MAXI
Jízda v krokuZáklady dobrého sedu při jízdě na koniJak správně nasedat na koněZábavné odpoledne plné her
Kód: JK620

Typ tábora: koňský
Zaměření: jezdecký výcvik a činnosti kolem koní
Doporučený věk: od 12 let - x let
Ubytování: v budově
Počet dětí: 10
Délka: 13 dní, 12 nocí

Doprava: vlastní

Tábor je určen dětem od 12 let, ale pokud mají děti již zkušenosti s koňmi a jezdí, není problém vzít i mladší.

Program  speciálního tábora s koňmi - jezdeckého kurzu Vše o koních MAXI je shodný jako program Vše o koních MIDI  a týdenního jezdeckého kurzu Vše o koních. Liší se jen délkou a počtem hodin jezdeckého výcviku.Určen je všem, kteří se chtějí dozvědět VŠE O KONÍCH, chtějí koním porozumět.

Jezdecký výcvik je veden odbornými trenéry a cvičiteli jezdectví. Všechny děti jezdí v anglickém stylu. Všichni účastníci tohoto speciálního jezdeckého tábora- kurzu- se učí koně ošetřovat , čistit, sedlat, vodit na pastvu, krmit....Naučí se vše, co je potřeba, aby mohli s koňmi bezpečně manipulovat a koně ovládali ze sedla i ze země.  Předpokládáme, že "kurzisté" pomohou těm méně zkušeným, tak jako jim v minulosti pomohli ti zkušenější. Tak to u nás funguje.

Motto: Slunce právě zapadá za vršky Chřibů a ty na svém koníkovi cváláš po nekonečných jezdeckých stezkách. Vítr ti šumí kolem uší a ty nemyslíš na nic jiného než na tu krásu -  jen ty a dech tvého odfrkujícího koně. Víš, že toto jsou nejkrásnější chvíle prázdnin

Pokud se nechceš jen vozit, ale chceš koním i rozumět, jsme tu pro tebe. Naši odborní trenéři a učitelé jezdectví ti předají své zkušenosti a vědomosti, naučíš se všechno, co bys měl o koních vědět, aby byl KŮŇ TVŮJ KAMARÁD. Účastníci se naučí vše, co je potřeba k tomu, aby se s koňmi sblížili, aby s nimi bezpečně manipulovali a koně v sedle i ze země ovládali. Předpokládáme, že "kurzisté" pomohou těm méně zkušeným, tak jako jim v minulosti pomohli ti zkušenější. Tak to u nás funguje.

JSME TU PRO VÁS UŽ 25 LET, MÁME VYPRACOVANOU A PRAXÍ OVĚŘENOU METODIKU JEZDECKÝCH KURZŮ. Naše tábory s koňmi mají návaznost – volte, prosím, podle věku a zkušeností dětí, aby si mohly všechny nabízené hodiny v sedle skutečně užít.

SpeciálnÍ koňský tábor – jezdecký kurz Vše o koních maxi garantuje dětem  18 VÝCVIKOVÝCH HODIN V SEDLE + 1 lekci voltiže – gymnastiky na koni. Místo této lekce si mohou zájemci vybrat lekci HORSMANSHIPU – PRÁCE S KONĚM ZE ZEMĚ.

Předpokládáme, že půl dne (i více) stráví kurzisté“ u koní, půl dne mají na relaxaci.

V relaxační části nabídneme dětem činnosti přiměřené věku.

 

Relaxační program :

1.    Nabízíme „koňský“ program:

·         Teorie o koních a jezdeckém sportu s promítáním videa

·         zájemci se mohou naučit základy práce s koněm ze země - horsmanship

·         základy komunikace s koněm- „čteme“ signály, které nám kůň vysílá

2.    Relax:*

·         keramika

·         lasování, práce s bičem

·         koupaliště

·         vycházky a drobné hry

·         sportovní činnosti

·         táborák

·         diskotéka

·         sportovní hry- turnaj pétanque, kroket, vybíjená…

* Programový vedoucí bude denně nabízet varianty relaxačního programu. 

Co byste měli vědět:
  • Speciální rábor je koňmi .- Jezdecký kurz Vše o koních MAXI  NENÍ KLASICKÝ TÁBOR, na 1. místě v programu stojí jezdecký výcvik a činnosti kolem koní.
  • SAMOZŘEJMOSTÍ JE CELODENNÍ pedagogický DOHLED,
  • Kurz je určen těm, kteří mají zájem o koně, o práci s nimi, nevadí jim čištění, místování – prostě na koni nejen rádi jezdí, ale také se o ně rádi starají a chtějí se dozvědět něco nového
Programová náplň jezdeckého kurzu Vše o koních je dána našimi 25letými zkušenostmi: 
  • Základem je ježdění na koni pro mírně pokročilé na jízdárně - v kryté hale nebo v ohrazeném kolbišti - pro pokročilé vyjížďky do terénu
  • Děti se 1. den rozdělí do skupin podle jezdeckého umění, ale samozřejmě se mohou během týdne posunout ze skupiny nižší do skupiny vyšší
  • K programu patří také péče o koně - dvojice  dětí dostane přiděleného koně, o kterého bude pečovat – mistovat, čistit, sedlat. Znamená to, že mohou pracovat společně nebo se střídat.

 

Prosím, čtěte pozorně:

  • Tento jezdecký tábor - intenzivní JEZDECKÝ KURZ VŠE O KONÍCH MAXI -  je přednostně určen těm, kteří prošli našimi kovbojskými nebo superkovbojskými prázdninami, už se seznámili s koníky a aspoň trochu umí (nejlépe samostatně) jezdit.
  • toto rozdělení je nutné, abyste si všichni ježdění na koni užili a udělali co největší pokrok
  • pokud ještě nevíte, jestli vás bude ježdění na koni bavit, přihlaste se na dvanáctidenní pobyt – kovbojské nebo superkovbojské prázdniny.
  • Na kurzu je ježdění intenzivnější a zařazeny jsou i vyjížďky do terénu (vždy ve skupinách dle schopností dětí)

TIP: PODÍVEJTE SE NA NAŠE BONUSY A SLEVY

Cena: 6 990 Kč