Hipocentrum Koryčany

 
HIPOCENTRUM KORYČANY, v.o.s.
ZÁMECKÁ 328
768 05 KORYČANY
Mobil: 603506997
info@hipo.cz, www.hipo.cz

 

Sportovní a jezdecký areál Hipocentra Koryčany se nachází uprostřed Přírodního parku Chřiby, 9km od Ski parku Stupava. Ubytování: apartmán, pokoje s vlastním sociálním zařízením , bezbariérové ubytování i chatky.Maximální kapacita je 120 míst. K dispozici je kantýna, bufet, učebny, terasy, gril, hřiště a sportoviště atd.


Hipocentrum Koryčany, Sport - und Reitareal inmitten des Gebirges Chřiby ist 9 Km von dem Ski Park Stupava. Unterkunft: ein Apartment, Zimmer mit eigenen Duschen und Toiletten, Hütten. Kapazität ist 120 Plätze. Speisesaal, Büffet, Grill und Sportplatz und Kinderplatz sind zur Verfügung.


Sport and riding area of Hipocentrum Koryčany is found in the middle of the mountain range Chřiby, 9 km far from The Ski Park Stupava. Accommodation: suite, rooms with own bathroom, barrier - free rooms and wooden cabins. The highest capacity is 120 beds. It is a canteen, buffet, studies, a grill and a playground at your disposal.


 

Dětská jezdecká škola, letní tábory, školy v přírodě, školní výlety, pobytové programy, jezdecké kurzy, rodinná rekreace, agroturistika v Chřibech, výcvik pro začátečníky i pokročilé- anglický styl i western. Mírné kopečky lákají k projížďkám na kole i pěším výpravám a houbaření.

V blízkosti Hipocentra možnost rybaření, nově postaven tenisový kurt.


Kinder Reiteschule
Sommerlager
Schulasflüge
Reitkurse
Landschulheim - Schule in der Natur
Klassenausflüge
Reiterferien auf dem Reiterhof,
Möglichkeiten für Turistik, Angelsport und Relaxation


Children riding school
Summer camps
School trips
Riding courses
Riding in Chřiby
Training for beginners and advanced riders
Nature suitable for biking and tourism, possibility of fishing and relaxation

 

 

HipocentrumHipocentrum

 

HipocentrumHipocentrum

 

HipocentrumHipocentrum

 

HipocentrumHipocentrum