DEN DĚTÍ A KONÍ

 

 

POZVÁNKA

 

den dětí a koní 6. června 2009 hipocentrum koryčany od 10 hodin

 

ORGANIZÁTOR AKCE: HIPOCENTRUM KORYČANY, v.o.s. , OBČANSKÉ SDRUŽENÍ hp kORYČANY

 

charakter akce: Navazujeme na tradici Dnů dětí v Hipocentru Koryčany. ÚČAST VŠECH DĚTÍ SAMOZŘEJMĚ ZDARMA. Akce je otevřena pro děti zdravé i handicapované – Hipocentrum je registrováno i jako nestátní zdravotní zařízení pro hiporehabilitaci a rehabilitaci handicapovaných a má s organizováním podobných akcí zkušenosti. Začátek akce v 10,00

Akce bude organizována jako netradiční olympiáda pro dvě věkové kategorie- děti předškolní a mladšího školního věku a děti staršího školního věku. Výkony všech dětí budou odměněny.

Pro každou kategorii bude připraveno 8-10 stanovišť  v areálu Hipocentra, na terasách i v kryté hale. Zařazeny budou sportovní disciplíny typu hod na cíl, skok do dálky z místa, střelba na koš, lasování, práskání bičem apod.,ale i  výtvarná soutěž a  ekologické okénko.

Odpoledne od 16 hodin bude připraven jezdecký program – ukázky členů jezdeckého oddílu při Hipocentru Koryčany, gymnastika na koni, práce s lasem a bičem, veselé scénky a v neposlední řadě i soutěže pro děti. Veškerý program bude realizován za aktivní spoluúčasti dětí.

Celou akci připravíme bez nároku na jakékoliv odměny s kolektivem táborových vedoucích a vypomohou i přátelé Hipocentra Koryčany.

 

V Koryčanech 29.5.2009