Aktuality

tábory 2018 jsou plně obsazeny

Vážení rodiče, další přihlášky na letní tábory 2018 již nemůžeme přijmout. Dnes,16.7.,definitivně uzavíráme příjem přihlášek a ano přihlášky, které projdou naším systémem, již nemůžeme akceptovat. Děkuji za pochopení. Pokud budete mít zájem, jsme tu pro Vaše  děti o podzimních prázdninách, kdy otevíráme jezdecký kurz pro malé i velké. S pozdravem Stela Dolínková

 

 

ŠKOLY V PŘÍRODĚ 2018//2019

Milí pedagogové, koordinátoři EVVO na školách,

předkládáme vám SOUBOR VÝPRAV, KTERÉ MŮŽETE U NÁS REALIZOVAT V RÁMCI JEDNODENNÍHO VÝLETU NEBO ŠKOLY V PŘÍRODĚ. KROMĚ TOHO MÁME PŘIPRAVENY ŠKOLY V PŘÍRODĚ NA KLÍČ - S KOMPLETNÍM EKOLOGICKÝM I REALAXAČNÍM PROGRAMEM. 

 

V rámci projektu EXPEDICE CHŘIBY – projekt EVVO jsme pro vás a vaše žáky připravili celou řadu zajímavých programů s tématikou EVVO a TUR.  Seznamte se s Přírodním parkem Chřiby a poznejte jeho krásy.  Využijte všech výhod projektu spolufinancovaného Sociálním fondem EU a státním rozpočtem ČR.

Nabízíme týdenní pobyty – školy v přírodě nebo adaptační kurzy s kompletním programem EVVO a jednodenní poznávací programy EVVO a koně.

 

EXPEDICE CHŘIBY - projekt EVVO, CZ.1.07/1.1.38/02.0013

 

Koryčany leží 26 km od Vyškova nebo od Uherského Hradiště, 15 km od Kyjova, 30 km od Hodonína, z Brna to k nám máte asi 50 km, stejně jako ze Zlína. Jsme dostupní vlakem do Nemotic ( ev. Nesovic), odtud autobusem. Využijte výhodné nabídky kombinované dopravy vlak – autobus a systému IDOS. Při objednání včas, není problém ani s přistavením dalšího autobusu.

motto: „čtěte v přírodě jako v knize“

Jaké jsou naše programy?

                         Jedinečné – originální:

jako jedni z mála, ne-li jediní, ve Zlínském kraji spojujeme poznání přírody s poznáním reálného prostředí statku, zejména chovu koní.  Někteří koníci nás mohou doprovázet i na našich výpravách do přírody.

 

 

Školy v přírodě 2018 - PŘIJÍMÁME PŘIHLÁŠKY NA ŠVP A ADAPTAČNÍ KURZY - PODZIM 2018, ale také jaro 2019

 

Milí pedagogové, zveme Vás a Vaše žáky k nám na statek, ZVEME Vás do HIPOCENTRA KORYČANY.

Hipocentrum Koryčany se nachází mimo město a Koryčany samotné jsou východní branou do Přírodního parku Chřiby.

Koryčany leží 26 km od Vyškova nebo od Uherského Hradiště,  15 km od Kyjova, 30 km od Hodonína, z Brna to k nám máte asi 50 km, stejně jako ze Zlína. Jsme dostupní vlakem do Nemotic ( ev. Nesovic), odtud autobusem. Využijte výhodné nabídky kombinované dopravy vlak – autobus a systému IDOS. Při objednání včas, není problém ani s přistavením dalšího autobusu.

Připravili jsme pro Vás celou řadu ekologických výukových programů EXPEDICE CHŘIBY – projekt EVVO.  Projekt byl podpořen dotací EU. Nabízíme vám pobyt nejen u nás na statku, kde máme vybudováno dostatečné zázemí v budově  pro 50-70 dětí, ale také na naší nové ekologické základně AKU-AKU.

Nabízíme Vám školu v přírodě na klíč, zajistíme Vám ekologický i relaxační kovbojský program. Nemusíte nic moc připravovat. Jedinou nevýhodou tohoto programu je omezené množství na času na vaše aktivity s dětmi.

 

Syndikovat obsah